Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
O nas

Inicjatywa Mieszkańców Warszawy (IMW) to niezależne stowarzyszenie o charakterze ogólnowarszawskim. Zaczęliśmy działać w 2010 r., początkowo na terenie Białołęki, jednak na skutek dużego zainteresowania postanowiliśmy rozszerzyć działalność również na inne dzielnice Warszawy. Zrzeszamy osoby interesujące się sprawami m.st. Warszawy. Chcemy mieć wpływ na to, co dzieje się W Warszawie. Mamy już swoich radnych i wiceburmistrzów w warszawskich samorządzie (patrz zakładka Przedstawiciele).

Inicjatywa Mieszkańców Warszawy jest przedsięwzięciem niepartyjnym. W ramach swojej działalności zajmowaliśmy się m.in. pomocą mieszkańcom przy przekształceniach użytkowania wieczystego gruntów w prawo własności, kwestiami zabezpieczeń antypowodziowych (czego rezultatem była uchwała do Rady m.st. Warszawy ws. przebudowy wału wiślanego), podejmowaniem działań na rzecz przebudowy i modernizacji zaniedbanych dróg, inicjatywą uchwałodawczą do Rady m.st. Warszawy ws. obniżenia stawek i zmiany zasad wywozu śmieci i wieloma innymi.

Jeżeli interesują Cię sprawy Warszawy, chcesz przyjść na nasze spotkanie, masz pomysły i chcesz je zrealizować - skontaktuj się z nami (zakładka Kontakt)! Razem zmieńmy Warszawę!

« luty 2020 »
PnWŚCzPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Strona główna Aktualności O nas Władze Przedstawiciele Program Kontakt Biuletyn IMW