Kliknij aby zobaczyć listę kandydatów w wyborach samorządowych
Lista kandydatów
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 1 (Śródmieście, Ochota)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Wysocki Rafał Sebastian
    2 Gmitrzuk-Ziętarska Elwira Elżbieta
    3 Fondaliński Robert Marek
    4 Paprota Karol Tomasz
    5 Fluder-Dziubek Aleksandra Joanna
    6 Kozicki Paweł Krystian
    7 Wąś Marta
    8 Witkowska Edyta Dorota
    9 Szymański Jakub Robert
    10 Klajner Zofia Anna
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 2 (Praga Południe)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Lewandowski Mariusz Paweł
    2 Popławska-Fluder Halina Aleksandra
    3 Sztompka Monika Maria
    4 Porczyk Katarzyna
    5 Żakowicz Krzysztof Roman
    6 Jacek Michał Melski Jacek Michał
    7 Ignasiak Joanna Magdalena
    8 Włodarczyk Maciej Przemysław
    9 Łukomski Cezary Adam
    10 Rejmer Marcin
    11 Kubera Andrzej Bolesław
    12 Kreczko Weronika Marianna
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 3 (Mokotów)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Fluder Krzysztof Grzegorz
    2 Sokołowska Bożena
    3 Schabowski Maciej Mirosław
    4 Parzelski Damian Paweł
    5 Dobrzyńska Adriann Urszula
    6 Domańska Urszula Anna
    7 Spirzewski Michał
    8 Szatkowska Justyna Maria
    9 Włodarczyk Sylwia
    10 Lewandowski Paweł Piotr
    11 Krzyżowski Andrzej Stefan
    12 Porczyk Krzysztof
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 4 (Wola)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Wysocki Michał Marcin
    2 Wąś Małgorzata Maria
    3 Wierzbicki Rafał Dawid
    4 Agata Latkowska Agata
    5 Fondalińska Adriana Łucja
    6 Dziubek Maciej
    7 Kaaroud Anna Marta
    8 Zdanowski Damian
    9 Szuba Sonia Anita
    10 Staniszewski Michał
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 5 (Bielany, Żoliborz)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Mórawska-Toczek Beata Zofia
    2 Koncki Mariusz Janusz
    3 Wasilewski Maciej
    4 Szwetner-Romanowska Kinga Luiza
    5 Orzełek Iwo Piotr
    6 Bazyluk Agnieszka Elżbieta
    7 Jaworska-Mistarz Katarzyna
    8 Gręda Joanna
    9 Zaniewska Agata
    10 Jarosiński Artur
    11 Ostaszewski Sławomir Janusz
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 6 (Białołęka, Praga Północ)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Wierzbicki Mateusz Marek
    2 Mackiewicz Jan Sławomir
    3 Stolarczyk Tadeusz Jerzy
    4 Łuniewska Izabela Ewa
    5 Babraj Piotr Tadeusz
    6 Latkowska Maria
    7 Nitek Krzysztof Piotr
    8 Król Patryk Stanisław
    9 Tkaczuk Anna Danuta
    10 Romaniuk Anna
    11 Rokosz-Chudziak Natalia Magdalena
    12 Nicał Adam Krzysztof
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 7 (Targówek, Rembertów, Wawer, Wesoła)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Wierzbicki Szymon Piotr
    2 Morawski Tomasz
    3 Gawryszewska Paulina
    4 Rowicka Marzena Anna
    5 Szatkowski Przemysław
    6 Krzyżowski Mateusz Paweł
    7 Latkowska Izabela Anna
    8 Baryła Dorota Ilona
    9 Gulatowski Lech
    10 Woś Katarzyna
    11 Szeląg Sebastian
    12 Paluch Małgorzata Marta
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 8 (Ursynów, Wilanów)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Matyjasiak Wojciech Robert
    2 Wajszczuk Jolanta Dorota
    3 Bartosik Jonatan Jakub
    4 Piotrowska Agnieszka
    5 Iskra Mikołaj Robert
    6 Jankowski Bartłomiej Sebastian
    7 Turek Urszula
    8 Marszałek Katarzyna Iwona
    9 Bielecki Maciej
    10 Galanty Magdalena
  • Lista kandydatów z okręgu wyborczego nr. 9 (Ursus, Włochy, Bemowo)

    Lp. Nazwisko Imię
    1 Gręda Zdzisław Józef
    2 Lewandowska Małgorzata Kamila
    3 Balcerzak Marcin Grzegorz
    4 Rogalski Robert
    5 Chudziak Alicja Maria
    6 Rówienicz Agnieszka
    7 Kurt Renata Monika
    8 Wilkowski Leszek
    9 Waćkowska Agnieszka Ewa
« marzec 2019 »
PnWŚCzPSN
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Strona główna Aktualności O nas Władze Przedstawiciele Program Kontakt Biuletyn IMW